Profesjonalna sztukateria do wnętrz – NMC

Sztukateria NMC: Wszystkie zalety w jednym

Ze względu na wysoką jakość produkty NMC cenione są szczególnie przez malarzy oraz dekoratorów. Ta zaleta produktów sprawia, iż wykwalifikowani rzemieślnicy mogą zamontować je w sposób szybki i precyzyjny.
Natomiast majsterkowicze doceniają łatwą obrabialność produktów.

Różnorakie rozwiązania oświetleniowe umożliwiają perfekcyjne projektowanie atmosfery pomieszczenia poprzez oświetlenie bezpośrednie lub pośrednie. Twoja kreatywność nie musi mieć żadnych granic.

Niezależnie od miejsca zamontowania – produkty są odporne na wstrząsy oraz wyjątkowo wytrzymałe – odpowiednio dla każdej sytuacji.

Większość produktów przystosowana jest do pomieszczeń wilgotnych – dzięki czemu można je montować w łazienkach czy basenach. Tym samym nie ma zagrożenia naruszenia optyki czy istoty wnętrza.

Paleta produktów zawiera liczne modele, które elastycznie dopasowują się do wszelakiego rodzaju zaokrągleń.

Szeroka paleta produktów pozwoli amatorom przeróżnych stylów na takie zaprojektowanie wnętrza, które nada mu indywidualizmu oraz stylowości. Od romantyka po ascetę – każdy znajdzie to, co najlepiej będzie do niego pasowało.

Listwy przysufitowe i rozety

Projektowanie wnętrz wymaga przede wszystkim wyobraźni. Profile ozdobne oraz rozety umożliwiają malarzom, dekoratorom i architektom wnętrz na wprowadzenie trójwymiaru do Twoich pomieszczeń, rozłożenie w nich akcentów wystroju oraz naniesienie zdobień punktowych lub na całej powierzchni. Tym samym Twoje ściany staną się oazą relaksu.

Listwy przyścienne

Jeśli chcesz dodać swoim ścianom i podłogom życia oraz profilu, to dobrze trafiłeś. Skorzystaj z profili płaskich dla ścian, a dodasz Twoim ścianom, lustrom oraz obrazom odpowiednich ram. Tapety wyczarują w pomieszczeniu przyjemną atmosferę. Ale dopiero wtedy, gdy wszystko zgadza się co do szczegółu, Twoje otoczenie staje się idealne.

Listwy przypodłogowe

Tak jak buty dopasowane do stroju stanowią idealne uzupełnienie kreacji, tak i listwy przypodłogowe zapewniają perfekcyjny wygląd przejścia podłoga-ściana. Niezależnie od rodzaju podłogi. Obok tego listwy przypodłogowe mogą znakomicie maskować kable oraz zakończenia tapet – podkład dla Twoich ścian niezwykle wysokiej klasy.

Kolumny

Już w architekturze antycznej kolumny oraz pilastry stawiały akcenty w wyglądzie budynku. Gdy Twój architekt zastosuje tego rodzaju motyw architektoniczny w celu podzielenia Twoich ścian, będziesz mile zaskoczony efektem.

Rozwiązanie w dziedzinie oświetlenia

Kto ze światłem eksperymentuje, ten się zainspiruje. Bezpośrednie i pośrednie źródła światła – zamontowane w różnoraki sposób – stale na nowo inscenizują Twoje pomieszczenie. Wspaniała gra świateł.

NMC inspiracje – filmy

Pliki do pobrania

Katalog główny

NMC

PDF 13.2MB

ARSTYL Wall Panels

NMC

PDF 0.5MB

Wall Panels broszura

NMC

PDF 1.9MB

Design inspiracje

NMC

PDF 3.5MB

Wall Panels Stone

NMC

PDF 0.7MB

ARSTYL nowości

NMC

PDF 0.5MB

WALLSTYL

NMC

PDF 0.2MB

Instrukcja montażu

NMC

PDF 0.4MB