Profesjonalna sztukateria do wnętrz – ORAC Decor

Witamy w świecie marzeń ORAC®
Orac Decor tworzy międzynarodowe standardy jakości ornamentów 3d, będąc przy tym stale innowacyjnym w kwestii technologii, materiałów i wzorów. Efektem jest wszechstronna i kompletna kolekcja stworzona przez profesjonalistów, pasjonatów i kreatywnych specjalistów, którzy doceniają innowacyjność, wysoką jakość i łatwość instalacji produktów, umożliwiających im tworzenie inspirujących i niepowtarzalnych przestrzeni. Poczynając od listew przypodłogowych i profili oświetleniowych po profile wielofunkcyjne i realistyczne gzymsy wszystkie spełniają współczesne normy jakości dotyczące zarówno funkcjonalności jak i dekoracji.

Stosując produkty Orac® można każde pomieszczenie uczynić unikalnym, całkowicie zgodnym z Twoją osobowością i stylem, bez żadnych ograniczeń twórczych.

Dekoracje sufitowe

Do kategorii dekoracji sufitowych Orac Decor należą gzymsy, rozety, kopuły, panele sufitowe oraz profile wielofunkcyjne. Cześć produktów może spełniać też funkcję elementów ściennych lub różnego rodzaju ozdób i dekoracji.

Dekoracje sufitowe, w szczególności gzymsy, mogą występować w wersji elastycznej Flex. Oznacza to, że możliwe jest ich wygięcie na określonym odcinku długości z zastosowaniem do zakrzywionych powierzchni. Elementy Flex są sprzedawane niezależnie w stosunku do elementów sztywnych.

Listwy przypodłogowe

Listwy przypodłogowe są niezbędnym elementem w każdym domu. Doskonale maskują pęknięcia na styku ściany z podłogą oraz nadają wnętrzom ciepły, przytulny charakter. Są łatwe w malowaniu tak więc bez trudu dopasują się do kolorystki Twoich pomieszczeń.

Listwy przypodłogowe przetrwają zabawy szalejących po domu dzieci oraz używanie większości dostępnych środków czyszczących. Większość modeli została zaprojektowana tak, by w bezpieczny i elegancki sposób móc ukryć plączące się po domu kable elektryczne. Służą również do zabudowy przestrzeni dylatacyjnej po ułożeniu paneli podłogowych.

Gzymsy oświetleniowe

Gzymsy oświetleniowe to elementy oświetlenia pośredniego tworzące atmosferę w pomieszczeniach prywatnych, sklepach, biurach i hotelach. Mogą być malowane wraz ze ścianą i sufitem.

Gzymsy oświetleniowe to specjalne modele gzymsów o oryginalnym kształcie i ze specjalnie przygotowaną wnęką do montażu oświetlenia LED.

Dekoracje ścienne

Dekoracje ścienne to szeroka gama produktów do ożywiania pustych ścian (zwana „wallscaping”). W ofercie znajdują się panele ścienne, narożniki paneli ściennych, profile wielofunkcyjne, frontony, panelowe elementy zabudowy drzwi.

Elementy dekoracyjne

Oferta Orac Decor® obejmuje wsporniki i podpory, kolumny i półkolumny, pilastry, elementy dekoracyjne wzbogacające przestrzeń, łuki biblioteczne (byblos), nisze do zagospodarowania wnęk, elementy do zabudowy kominków oraz wsporniki.

Pliki do pobrania

Katalog główny

ORAC

PDF 55.6MB

Katalog Ulf Moritz

ORAC

PDF 3.3MB

Katalog Axxent

ORAC

PDF 10.5MB

Katalog Basixx

ORAC

PDF 1.3MB

Instrukcja montażu

ORAC

PDF 1.1MB

Filmy instruktażowe – montaż produktów Orac Decor

Sposób montaż gzymsów przysufitowych w narożnikach wewnętrznych.

Sposób montaż gzymsów przysufitowych w narożnikach zewnętrznych.

Instalacja gzymsów. Sposób docięcia i montażu zakończenia profili.

Montaż profili ściennych Antonio (projektu Ulf Moritz) wraz z instalacją oświetlenia led.