Profesjonalna sztukateria do wnętrz – MARDOM Decor

Listwy, pilastry, rozety, kolumny i setki innych produktów dekoracyjnych składają się na przekonującą i kompletną ofertę drobnych elementów, które tworzą piękną całość.

Sztukateria Mardom Decor powstała tylko w jednym celu — by ozdobić każde miejsce, w którym zostanie zastosowana. Znajdziesz u nas zarówno elementy nowoczesne, jak i tradycyjne, a dzięki obfitości wzorów i kolorystyki z łatwością dopasujesz je do własnej wizji.

Wnętrza urządza się na lata — dlatego sztukateria MARDOM Decor wyróżnia się trwałością i wysoką odpornością na zniszczenia. To ważne, aby dekoracja nawet po długim czasie wyglądała tak samo estetycznie i harmonijnie.

Listwy i narożniki

Mało który element dekoracyjny wzmacnia efekt perfekcyjnego wykończenia wnętrza tak, jak dobrze dobrane listwy i narożniki. Zamykają one i organizują przestrzeń, natychmiast budując wrażenie dopracowania każdego szczegółu. Jest to bowiem właśnie to — detal, który daje wielką różnicę.

Od strony estetycznej listwy eliminują również ryzyko wystąpienia nieestetycznych połączeń między ścianami i podłogą. Nawet, gdy poza nimi nie zastosujemy żadnych stylizowanych elementów, już samo ich wykorzystanie potrafi zachwycić.

Po chwili trudno będzie wyobrazić sobie, że kiedyś mogło ich nie być. Takie właśnie listwy oferujemy.

Rozety

Rozeta to element, który dodaje wnętrzu wyjątkowej godności i wykwintu. W ofercie Mardom Decor znajdziesz szeroką gamę rozet potrafiących w elegancki sposób uzupełnić każde wnętrze. Podkreślą one styl danego miejsca, albo tylko dyskretnie je uzupełnią. Finalny efekt zależy od Ciebie.

Rozety różnią się stylem i wymiarami, ale nigdy jakością. Wiemy, jak ważne jest, by wnętrze, zwłaszcza o tak bogatych detalach, zachowało odpowiednią prezencję również po wielu latach. Na trwałość i techniczne dopracowanie produktów można liczyć w każdej sytuacji.

Ornamenty i pilastry

Mówi się, że koniec wieńczy dzieło. Tak samo drobne elementy stylizacji wnętrza pomagają w wywarciu odpowiedniego finalnego wrażenia — na gościach i nie tylko. Niewielkie ozdoby potrafią mieć ogromny wpływ na budowanie nastroju danego miejsca.

Skromniejsze zdobienia skupiają na sobie uwagę. Te bardziej obfite budują całościową i przekonującą atmosferę luksusu. Niezależnie od tego, jaką drogę wybierzesz, ornamenty i pilastry z Mardom Decor na pewno doskonale spełnią swoje zadanie.

Wsporniki

Wsporniki to kolejny element klasycznej sztukaterii. Minimalistyczne, albo bardziej barokowe kompozycje cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród Klientów. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, oferujemy całą gamę rozmaitych wsporników o klasycznym, pełnym dostojeństwa wyglądzie i godnej zaufania trwałości.

Użycie tradycyjnych detali architektonicznych przyniosło niepowtarzalne rezultaty w niejednym wnętrzu. Doskonałość stylu idzie w parze z łatwością montażu. Każdy detal jest starannie przemyślany.

Obramowania

Obramowania Mardom Decor dają wnętrzom to, co rama obrazowi. Pomagają uwypuklić zalety, dodają estetyki. To pokrewieństwo nie tylko z nazwy. Obramowania nie tylko nadają blask nowemu wnętrzu, ale też skupiają uwagę na najpiękniejszych elementach.

Przyjrzyj się szczegółom, pytaj o wszystko, znajdź idealny model i styl. Dokładnie tak, jak w sztuce malarskiej – starannie dobrane obramowanie nie jest ograniczeniem, a zwróceniem uwagi na to, co najważniejsze.

Kolumny

Kolumny to jeden z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych elementów architektonicznych. Stosuje się je od starożytności, zarówno jako element nośny, jak i czysto dekoracyjny, również we wnętrzach. Oferujemy całe kolumny różnych typów, a także pojedyncze elementy, które można łączyć w nowe zestawy.

Gwarantujemy to, by wszystkie były odpowiednio dopasowane. Niezależnie od finalnego wyboru, trwałość i harmonia konstrukcji nie budzą żadnych wątpliwości.

Elementy dekoracyjne

To architektura wnętrz mniejsza rozmiarem, ale nie znaczeniem. Starannie dobrane detale potrafią wydobyć blask z każdej przestrzeni. Warto więc poświęcać im wyjątkową uwagę już na etapie planowania projektu. Czasami podjęcie jednej udanej decyzji sprawia, że ukryte piękno i harmonia danego miejsca nagle stają się wyraźnie widoczne.

Jeśli jesteś na tej stronie, zapewne masz już przynajmniej ogólną wizję przyszłego wnętrza. Dołożymy wszelkich starań, aby plan już niebawem stał się rzeczywistością.

Pliki do pobrania

Katalog główny 2016

MARDOM

PDF 9.5MB

Broszura 2016

MARDOM

PDF 3MB

Katalog główny 2015

MARDOM

PDF 35.7MB

Listwy podłogowe

MARDOM

PDF 1.1MB

Prestige nowości

MARDOM

PDF 4.4MB

Elite – Luxury

MARDOM

PDF 4.7MB

Instrukcja montażu

MARDOM

PDF 1.2MB