Wizualizacje

sw1
sw2
sw3
sw4
sw5
sw6
sw7

Nie masz pomysłu na elewację budynku, cenisz swój czas i pieniądze – zleć projekt aranżacji profesjonalistą – zmień oblicze swojego domu ze sztukaterią elewacyjną ArtDev. Stworzymy indywidualny projekt i wizualizację Twojego budynku a wszystko to w czterech prostych etapach.


Etapy procesu projektu sztukaterii i wizualizacji

25%

Etap I

W celu stworzenia wizualizacji klient dostarcza fotografię budynku wykonane prostopadle do elewacji (przykładowa fotografia poniżej). Fotografie proszę dostarczać drogą e-mailową na adres: biuro@artdev.pl. Aby uzyskać dokładniejsze odwzorowanie obiektu można również dostarczyć dokumentację architektoniczną.

50%

Etap II

Na podstawie dostarczonych materiałów tworzymy wstępny szkic oddający rzeczywisty kształt i wymiary budynku.

75%

Etap III

Tworzymy projekt aranżacji elewacji wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie. Jeżeli klient ma jakiś pomysł, uwzględniamy jego sugestie i uwagi, doradzając oczywiście co do stylu i sposobu dekoracji.
W tym etapie powstaje główna koncepcja wyglądu budynku oraz szkic poszczególnych detali.

100%

Etap IV

Po skończonym procesie projektowym nadchodzi czas na stworzenie wizualizacji obiektu z naniesionymi elementami sztukaterii elewacyjnej. Finalna wizualizacja przekazywana jest klientowi w wersji elektronicznej, wysokiej rozdzielczości umożliwiającej wydruk w dużym formacie.